Többet kellene osztoznunk...?!
- hogy boldogabbak legyünk és lábnyomunk is csökkenjen -
Megjelent a Kislábnyom Hírlevél 30. száma, amelyben többek között a fenti témával is foglakozunk.

|
|
||
Kislábnyom Hírlevél 30. számTöbbet kellene osztoznunk...?!- hogy boldogabbak legyünk és lábnyomunk is csökkenjen - Megjelent a Kislábnyom Hírlevél 30. száma, amelyben többek között a fenti témával is foglakozunk.
|
||
|
||
|
|
||
| 6. oldal / 8 |
Népszavazás az egy-bolygós életmódról? Svájcban volt... Svájcban, a világon először, a zöld párt kezdeményezésére szeptemberben népszavazás volt arról, hogy az ország megvalósítsa-e a zöld gazdaságot. A szavazásban arról döntöttek, hogy támogassa-e az ország az erőforrás-hatékonyságot és a körkörös gazdaság megvalósítását. Ezen felül azt a konkrét célt is kitűzte, hogy Svájc erőforrás-felhasználásának szintjét olyan szintre csökkentse, amely világszerte megvalósítható és fenntartható lenne. Erről és még sok érdekes és hasznos témáról olvashat a Kislábnyom Hírlevél 90. számában. |